2 Temmuz 2016 Cumartesi

Biyometrik fotoğraf yazılımı

Biyometrik fotoğraf yazılımı

Psaport fotoğrafı Pasaportlar için biyometrik fotoğraf yazılımı. Arka plan, kıyafet, rötuş dahil tüm özellikleri bulunan profesyonel bir yazılım arayanlar için...

Daha fazlasını okumak ve videoları izlemek için TIKLAYIN

Biyometrik pasaport fotoğrafı yazılımı

Passport XPRESS, Pasaport fotoğrafı programı

Pasaportlar için biyometrik fotoğrafı kadrajlamak, çekmek, ayarlamak, düzenlemek ve de çoklu olarak basmak iyi bir gelir kapısı. Peki ama hangi program? Onlarcaa fotoğraf yazılımı var. Ama bir kaç tıkla çıktı alabikmek ve hatta aynı programla düzenleme ve rötuş da yapmak dahil olas. Ve da hatta, çektiğiniz bir fotoğrafı farklı farklı kıyafetlere tek biir tıkla monte edebilseniz. İstemez misiniz?

Passport XPRESS, Pasaport fotoğrafı programı

Video 1

Sizler için araştırdık ve en iyilerinden birisini bu yazımızda inceledik. Diğer yazılarda 4 ayrı fotoğraf düzenleme yazılımı ve pasaport fotoğrafı programı ya da biyometrik fotoğraf yazılımını ele alıp yayınlayacağız.

İlk program; Passport XPRESS...

Çok farklı fotoğraf yazılımları üreten Dgflick firmasının fotoğraf yazılımı olan Passport XPRESS çok ama çok yetenekli. Hadi bu fotoğraf düzenleme yazılımını incelemeye başlayalım...

Passport XPRESS, Pasaport fotoğrafı programı

Klasör klasör dolaşma!

Bilgisayarınızda (Mac ya da Windows) bir kere varsayılan klasörü ayarlayın ve fotoğraf düzenleme yazılımı Passport XPRESS'i her açtığınızda ya da fotoğraf düzenleme yazılımı Passport XPRESS açıkken dosya yüklediğinizde program fotoğrafları otomatik olarak bulsun. Yani zamandan kaybetmeyin.

USB Sürücü

Stüdyoda pasaport fotoğrafı ya da benim kafadakilerin deyişiyle vesikalık fotoğrafı çektiniz ve flash kart ya da USB bellek ile bilgisayara taktınız. Anında hazır. Fotoğraf düzenleme yazılımı çektiğiniz pasaport fotoğraflarını otomatik olarak klasöre alır.

Bluetooth

Herhangi bir Bluetooth medya aygıtından fotoğraf alalabirsiniz.

330 adet hazır paket

Video 3

Evet gerçek. Pasaport fotğrafı yazılımı Passport XPRESS'in içinde kullanıma hazır 330 adet paket bulunuuyor. Biyometrik fotoğraf hazırlamak ve basmak için yapmanız gereken beğendiğinizi seçmek. Bu paketler içinde kaç adet pasaort fotoğrafını hangi ebattaki kağıda yerleştirip basacağınız vb... yüzlerce özellik dolu. Buna ek olarak, kiimlik kartı şabşonları, güvenlik kartı, sertifika şablonları vs. de pakete dahil.

Passport XPRESS, Pasaport fotoğrafı programı

Kendi paketini yapmak

Pasaport fotoğrafı yani biyometrik fotoğraf yazılımı Passport XPRESS ile isterseniz özelleştrilebilir paketler hazırlayabilirsiniz. Yani fotoğrafların ölçüsü, adedi vs...


Arka Plan Değiştirme

Pasaport fotoğrafı ya da biyometrik fotoğrafı çektiniz şimdi tk tıkla istediğinizi yapın. Mesela fotoğrafı arka planına tek tıkla istediğiniz rengi atayın.

Rötuş

Pasaport fotoğrafı ya da biyometrik fotoğrafın üzerinde çil, leke vs.. gibi düzeltmeleri yapın.

Giysi ve aksesuarları değiştirin

Pasaport fotoğrafı ya da biyometrik pasaport fotoğrafında erkek ve kadın için farklı giysi, gönlek, kravat, takı, fullar, gözlük değişiikliği yyapabilirsiniz.

Sipariş numarası

İşte burası çok önemli. Pasaport fotoğrafı ya da biyometrik fotoğrafları çekiyorsunuz ama nasıl tasniflleyip bbulacaksınız. Merak etmeyin Passport XPRESS numaralandırıyor. İsterseniz tüm verileri de manuel girebiliyorsunuz.

Passport XPRESS, Pasaport fotoğrafı programı

Doğrudan baskı

Ve sıra geldi aceleci müşterilere. Pasport fotoğrafı ya da biyometrik pasaport fotoğrafını hemen basıp teslim edebilirsiniz. Hem de hemen...

Passport XPRESS, Pasaport fotoğrafı programı

Web Sitesi: Dgflick

Fotoğraf

Fotoğraf Haberleri

Fotoğraf Yazılımları

Fotoğraf düzenleme yazılımları

Pasaport Fotoğrafı

Biometrik Fotoğraf

Biyometrik Fotoğraf

Pasaport fotoğrafı programı

Biyometrik fotoğraf programı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme