2 Temmuz 2016 Cumartesi

Silinen fotoğraları kurtarma

Silinen fotoğraları kurtarma

Silinen fotoğrafları kurtarma programı Bir fotoğrafçının en büyük sorunlarından birisi fotoğrafı ya da fotoğrafları yanlışlıkla silmesi. Peki ama bu durumda ne yapacaksınız? Bu yazımızda silinen fotoğrafları başarılı bir şekilde geri getiren hem Windows hem de Mac platformlarında başarıyla çalışan Stellar Phoenix Fotoğraf Kurtarma Yazılımı'nı ele alacağım.

Daha fazlası için TIKLAYIN

silinen fotoğrafları kurtarma

Stellar Phoenix Fotoğraf Kurtarma Yazılımı

Bir fotoğrafçının en büyük sorunlarından birisi fotoğrafı ya da fotoğrafları yanlışlıkla silmesi. Peki ama bu durumda ne yapacaksınız? Bu yazımızda silinen fotoğrafları başarılı bir şekilde geri getiren hem Windows hem de Mac platformlarında başarıyla çalışan Stellar Phoenix Fotoğraf Kurtarma Yazılımı'nı ele alacağım.

Silinen fotoğrafları kurtarma

Stellar Phoenix Fotoğraf Kurtarma Yazılımı bilgisayar ve diğer çıkarılabilir depolama aygıtları, bellek kartları, dijital kameralar, harici sabit diskler, USB sürücülerdeki kayıp veya silinmiş fotoğraf, video ve diğer multimedya dosyalarını kurtarmanıza yarıyor.

Yazılım seçilen depolama aygıtını tarıyor ve kurtarılabilecek tüm fotoğrafların ve diğer multimedya dosyalarının listesini çıkartıyor. Ve sonunda 3 adet tablo sunuyor. Liste görünümü, küçük resim görünümü ve Cover Flow görünüm olarak kurtarılabilecek dosyaların önizlemesini görebiliyorsunuz.

Stellar Phoenix Fotoğraf Kurtarma Yazılımı'nda kurtaracağınıız fotoğrafları tek tek seçebilirsiniz ya da grup seçimi yapabilirsiniz. Yazılım önemli ve popüler ollarak kullanılan ses, video ve görüntü dosya formatlarını destekliyor.

Silinen fotoğrafları kurtarma

Stellar Phoenix Fotoğraf Kurtarma Yazılımı ile harddiskinizde ya da diğer depolama alanlarınızda seçim aralığğı olanağı da var. Yani depolama aracının tümünü yya da belli bir bölümünü taratabiliyorsunuz.

Silinen fotoğrafları kurtarma

Bu özelliğini kullanarak, sabit diski taramak için sabit disk birimi veya bağlı depolama aygıtının herhangi bir bölgesini seçebilirsiniz. Tarama işlemi sadece bu seçilen bölgede dosyaları arıyor.

Kaynak: Stellar Phoenix

Fotoğraf

Fotoğraf Haberleri

Fotoğraf Yazılımları

silinen fotoğrafları kurtarma android

silinen fotoğrafları kurtarma telefon

silinen fotoğrafları kurtarma programı

hafıza kartından silinen fotoğrafları kurtarma

silinen fotoğrafları kurtarma programı ücretsiz

silinen fotoğrafları kurtarma programı indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme