2 Temmuz 2016 Cumartesi

Canon EOS 1200D Rehber Uygulaması

Canon EOS 1200D
Tüm fotoğraf haberleri için - TIKLAYIN

Canon EOS 1200D Rehberi Uygulaması

EOS 1200D ve Rehber uygulaması ile fotoğrafçılık için en iyi başlangıcı yapın.

EOS 1200D Rehberi Uygulaması Hakkında

EOS 1200D ürününüzü tanıyın. Adım adım alıştırmalar ve uygulamalı eğitim videoları ile DSLR fotoğrafçılığının temellerini öğrenin. Uygulamalı görevler, yeni nesneler ve çekim stillerini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Düğme kılavuzu, size EOS 1200D ürününün kontrollerini kullanmayı öğretir
Eğitim videolarıyla DSLR fotoğrafçılığın temellerini keşfedin
Adım adım uygulamalarla fotoğrafçılık ilkelerini nasıl uygulayacağınızı öğrenin
Genel fotoğraf sorunlarına çözüm bulun
Fotoğraf yarışmalarından ilham alın
Canon EOS 1200D Companion uygulamasının şu anda 7 inç cihazları desteklemediğini lütfen unutmayın.

Canon EOS 1200D Rehberi uygulamasını Apple iPhone veya iPod Touch cihazıma nasıl indirebilirim?

Cihazınızda App Store'dan "Canon EOS 1200D Rehberi" uygulamasını aratın ve arama sonuçlarında çıkan uygulama simgesine dokunarak seçiminizi tamamlayın. Uygulama sayfası yüklendiğinde uygulamayı yüklemek için Ücretsiz düğmesine dokunun. Mobil ağ veri kullanım ücreti ödemek istemiyorsanız uygulamayı Wi-Fi üzerinden indirin. Alternatif olarak, EOS 1200D Rehberi uygulamasını iTunes ile bilgisayarınıza veya Mac ürününüze de indirebilirsiniz. Uygulamayı iTunes Store'da aratın ve arama sonuçlarında çıkan uygulama simgesine tıklayın. İndirmek için Ücretsiz düğmesine tıklayın. EOS 1200D Rehberi, cihazınız ile bilgisayarınız veya Mac ürününüzü bir sonraki eşitlemenizde iPhone ya iPod Touch cihazınıza yüklenecektir.

Canon EOS 1200D Rehberi Uygulaması

EOS 1200D Rehberi uygulamasını Android akıllı telefonuma nasıl yükleyebilirim?

Cihazınızda Play Store'dan "Canon EOS 1200D Rehberi" uygulamasını aratın ve arama sonuçlarında çıkan uygulama simgesine dokunarak seçiminizi tamamlayın. Uygulama penceresi yüklendiğinde Yükle düğmesine dokunun. Mobil ağ veri kullanım ücreti ödemek istemiyorsanız uygulamayı Wi-Fi üzerinden indirin.

Alternatif olarak, EOS 1200D Rehberi uygulamasını play.google.com/store adresinden bilgisayarınıza veya Mac ürününüze indirebilirsiniz. Uygulamayı Play Store'da aratın ve arama sonuçlarında çıkan uygulama simgesine tıklayın. Yükle düğmesine tıklayın, sizden istenirse Google hesabınız ile oturum açın ve çevrimiçi yönergeleri uygulayın. Böylece, uygulama cihazınıza yüklenecektir.

EOS 1200D Rehberi uygulamasını nasıl kullanabilirim?

Cihazınızın Giriş ekranındaki simgeye dokunarak uygulamayı başlatın. EOS 1200D Rehberi karşılama ekranını gördüğünüzde sayfanın sol üst köşesinde bulunan menü simgesini kullanarak uygulamada gezinmeye başlayın.

Uygulamada bir bölüme (örn. Başlarken) gitmek için menüde ilgili seçeneğe dokunun. Bazı menü öğelerine dokunduğunuzda alt bölümlerin gösterildiğini unutmayın.

EOS 1200D Rehberi uygulamasını internet bağlantısı olmadan kullanabilir miyim?

Uygulama ilk yükleme sonrasında internet üzerinden video içeriği ve uygulama kılavuzunu indirecektir. Veri kullanım ücreti ödemek istemiyorsanız uygulamayı Wi-Fi üzerinden indirmeniz tavsiye edilir. Bu aşamadan sonra tüm içerikler, cihazınızda depolanır ve internet bağlantısı olmadan çevrimdışı kullanılabilir.

EOS 1200D Rehberi uygulamasını nasıl güncelleyebilirim?

EOS 1200D Rehberi uygulaması iTunes veya Play Store'da güncellendiğinde cihazınızda bildirim görüntülenir. Güncellemeyi indirmek için iPhone veya iPod Touch'ınızda, App Store uygulamasındaki Güncellemeler sekmesine gidin.
Otomatik güncellemeleri açtıysanız (yalnızca iOS7 ve iOS8) güncellenen uygulama otomatik olarak cihazınıza yüklenir
Güncellemeyi indirmek için Android akıllı telefonunuzda cihazınızdaki yönergeleri takip edin veya Play Store'a giderek menü düğmesi aracılığıyla Uygulamalarım'ı seçin.

EOS 1200D Rehberi hakkında nasıl geribildirimde bulunabilirim?

Uygulamanın ana menüsünden Hakkında ve Geribildirim Gönder öğesine tıklayın. Uygulama ile ilgili iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyor olacağız. Ayrıca, EOS 1200D Rehberi uygulamasını geliştirmeye ilişkin önerilerinizi duymaktan da memnuniyet duyacağız.

Yararlı bilgiler

Kullanım Şartları ve Koşulları
iPad, iPhone, iPod ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır.

Android™, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

iOS için indirin: https://search.itunes.apple.com/WebObjects/MZContentLink.woa/wa/link?mt=8&path=apps%2fcanoneoscompanion

Android için indirin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.canon.eoscompanion

Fotoğraf

Fotoğraf Haberleri

Fotoğraf Yazılımları

Fotoğraf düzenleme yazılımları

Canon EOS 1200D Rehberi Uygulaması

Canon

Canon EOS 1200D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme